Praca

szarfaPL

Specjalista ds. Sprzedaży i Zaopatrzenia

Obowiązki:

Kreowanie i realizacja polityki zaopatrzenia w zakresie optymalizacji procesów zakupowych

Zarządzanie relacjami z dostawcami w zakresie analizy ofert, negocjowania cen i warunków współpracy

Udział w planowaniu produkcji, zgodnie z wytycznymi i celami działu zaopatrzenia

Sporządzanie regularnych raportów najwyższemu kierownictwu

Monitorowanie zapasów na magazynie opakowań i surowców (utrzymywanie “awaryjnego” zapasu materiałów, niezbędnych do utrzymania ciągłości produkcji)

Rozpatrywanie skarg od dostawców i odbiorców

Archiwizowanie i aktualizacja wymaganej dokumentacji

Odpowiedzialność za monitorowanie ustawodawstwa i zmian w prawodawstwie mających zastosowanie na danym stanowisku pracy (i produkcji żywności ogólnej), raportowanie zmian w ustawodawstwie zarządowi i działanie zgodnie ze zmianami przepisów.

Badanie rynków krajowych i pozyskiwanie nowych klientów (kontakt telefoniczny, e-mailowy, samodzielne wizyty).

Zawieranie transakcji sprzedaży i przygotowywanie niezbędnej dokumentacji

Utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów

Monitorowanie, analiza i terminowe raportowanie działań sprzedażowych do kierownika sprzedaży

Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych

Aktywny udział w rozwoju strategii sprzedaży i rozwoju firmy

Planowanie i śledzenie strategii promocji i marketingu

Przygotowanie polityki firmy w zakresie wyceny, planowania i kontroli kosztów

Stworzenie systemu handlu nowoczesnego w firmie

Odpowiedzialność za dział FMCG

Wymagania:

Wykształcenie wyższe o kierunku ekonomicznym

Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziana biegła znajomość innego języka obcego

Minimum 1-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Kreatywność, silne umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

Ambicja i zdolność do samodzielnej realizacji zadań

Odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, dokładność i niezawodność

Elastyczność i dyspozycyjność

Dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

Niezależną, odpowiedzialną i dynamiczną pracę w ambitnym zespole

Możliwość dalszego kształcenia i rozwoju osobistego oraz zawodowego

Konkurencyjne wynagrodzenie

Miejsce pracy: Lublin

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego (preferowane w języku angielskim).