Praca szuka człowieka ;)

praca_ogloszenie

Wytwórnia Octu i Musztardy w Parczewie Spółka z o.o.

producent tradycyjnych dodatków do żywności o silnej i rozpoznawalnej na rynku marce poszukuje
Specjalista ds. zakupów

Miejsce pracy: Parczew

Zadania:

• Odpowiedzialność za przebieg procesów zakupowych z obszaru materiałów i surowców wykorzystywanych w procesie produkcyjnym (od przyjęcia zamówienia, poprzez kontakt z dostawcami, po rozliczenie zakupu)
• Monitorowanie stanów zapasów i sporządzanie harmonogramów dostaw
• Przygotowywanie i prowadzenie negocjacji handlowych
• Egzekwowanie ustaleń z dostawcami
• Analizowanie rynku
• Tworzenie oraz weryfikacja zapytań ofertowych
• Dbałość o terminowość dostaw
• Weryfikacja dokumentów zakupowych oraz rozliczanie faktur
• Tworzenie analiz i raportów dla bezpośredniego przełożonego oraz Zarządu Spółki

Oczekiwania:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Wykształcenie wyższe
• Umiejętność organizacji pracy własnej i koordynowania działań w ramach zespołu
• Umiejętności analityczne, priorytetyzowania i filtrowania informacji
• Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
• Zdolność budowania długotrwałych relacji biznesowych
• Bardzo dobra znajomość Excel
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• Ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku